Wysyłka

Po zamówieniu i zaksięgowaniu wpłaty (z wyjątkiem przedsprzedaży i wysyłek pobraniowych), paczkę wysyłamy najczęściej kolejnego dnia roboczego, nie później jednak niż w ciągu 3 dni roboczych.

Kiedy Twoja przesyłka zostanie nadana, wyślemy Ci mailem wszystkie potrzebne informacje wraz z numerem przesyłki, dzięki któremu będziesz mógł na bieżąco śledzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoje zamówienie. Pamiętaj, aby w dniu, kiedy kurier ma dostarczyć przesyłkę, być pod wskazanym adresem. Choć kurier może do Ciebie zadzwonić, aby upewnić się, że jesteś na miejscu, nie ma takiego obowiązku, więc lepiej być przygotowanym!

Warto mieć u nas założone konto, dla łatwego podglądu historii i statusu zamówień. Jeśli nie chcesz zakładać konta, to nadal możesz sprawdzić status zamówienia klikając tutaj:

Wysyłka na terenie Polski

Jeśli zamawiasz na terenie Polski, możesz wybrać jedną z dwóch opcji dostawy:

  • paczkomaty InPost
  • wysyłka kurierska

W przypadku wysyłki kurierskiej, będzie to jeden z najpopularniejszych przewoźników. Wymiennie korzystamy z usług przewoźników: InPost, Fedex, DHL, DPD. Zamawiając na terenie Polski, doręczenia paczki możesz się spodziewać zazwyczaj kolejnego dnia roboczego po nadaniu paczki.

Darmowa dostawa kurierska na terenie Polski już od 150 zł !

Wysyłka zagraniczna

Do wyboru masz dwie opcje wysyłki poza granice Polski.

  • list polecony priorytetowy
  • paczka kurierska

Z tych dwóch list jest zdecydowanie tańszym wariantem, natomiast kurier zapewni Ci krótszy czas oczekiwania i mniejsze ryzyko problemów (zazwyczaj).

Darmowa dostawa Pocztą Polską już od 300 ZŁ !

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie