Wyświetlam wszystkie 2 wyników

Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki srebrne sztyft Serotonina

79,0099,00 z VAT
Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki srebrne sztyft Dopamina

79,0099,00 z VAT

Kolczyki wkrętki (sztyfty)

Kolczyki wkrętki, znane też jako kolczyki sztyft, to cechująca się subtelnością biżuteria, przeznaczona do codziennego noszenia. Cechuje ją swobodny, nieformalny wygląd. Z kolei niewielki rozmiar sprawia, że nie wychodzi poza obręb ucha. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko przypadkowego zaczepienia kolczykami o elementy otoczenia. Czynniki te sprawiają, że kolczyki sztyfty idealnie sprawdzają się w życiowych sytuacjach. To wybór doskonały do szkoły, na niezobowiązujące wyjście ze znajomymi, czy na trening.

Atutem kolczyków wkrętek marki feliĉa molekulo jest wykonanie ze srebra — metalu, który nie uczula. Dzięki temu naszą biżuterią może cieszyć się każdy; bez względu na problemy alergiczne, gdyż nasze srebro jest wolne od niklu. Dla przypomnienia to nikiel jest głównym winowajcą alergii na biżuterię.

Kolczyki ze wzorami chemicznymi — symbolika ma znaczenie

Wierzymy, że to, co nosimy na sobie, jest o wiele cenniejsze, gdy nie stanowi jedynie pustej ozdoby. Bardzo ważny element biżuterii odgrywa jej „dusza”. Dlatego też wszystkie oferowane przez nas produkty — w tym kolczyki wkrętki — mają kształt różnorodnych związków chemicznych. Większość z nich ma bezpośredni lub pośredni wpływ na nastrój i dobrostan psychiczny, dlatego niektórzy traktują taką biżuterię jako amulety mające zapewniać dobre samopoczucie; na przykład kolczyk z dopaminą miałby zwiększać poziom radości. Doniesień tych nie dementujemy ani potwierdzamy — polecamy jednak przekonać się o tym samemu! Dla innych może stanowić to manifestację charakteru i odczuć. Przykładowo biżuteria w kształcie serotoniny nie doda co prawda poczucia spokoju i życiowej równowagi, jednakże może pokazać światu, że już ją posiadasz i doceniasz!

Dla kobiet radosnych… i nie tylko!

Użytkownikami kolczyków w kształcie wzorów chemicznych jest bardzo szerokie grono pań. Z pewnością zaliczają się do nich niepoprawne marzycielki i optymistki szukające koloru w najbardziej nawet szarej rzeczywistości. Nie brakuje też osób wesołych, chcących podzielić się swoją radością z całym światem. Z drugiej strony biżuterię taką lubią kobiety znajdujące się w chwilach trudnych. Symbole szczęścia w zasięgu wzroku mogą być dającym nadzieję „światełkiem w tunelu”.