Wyświetlam wszystkie 2 wyników

Czyste srebro
Platyna
Różowe złoto 18K
Żółte złoto 24K

Pierścionek Serotonina

79,0099,00 z VAT
Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Pierścionek benzenowy

59,0079,00 z VAT

Pierścionki srebrne

Nasza oferta pierścionków ze wzorami chemicznymi obecnie obejmuje pierścionek z serotoniną oraz pierścionek z pierścieniem benzenowymi (sześciokątem). Oba doskonale nadają się na prezent dla kogoś, kto interesuje się chemią lub po prostu lubi nietuzinkowe wzory. Pierścionki chemiczne wykonane są ze srebra próby 925, najwyższej jakości, bez domieszki niklu. Brak niklu sprawia, że są przyjazne dla osób z alergią na biżuterię.

Pierścionki pozłacane

Nasze pierścionki możesz wybrać także w wersji pozłacanej dwiema warstwami 24K żółtego złota. Dwie warstwy mają na celu zapewnienie jeszcze większej trwałości pokrycia, większej odporności na uszkodzenia mechaniczne i dłuższego zachowania doskonałej estetyki. W przypadku pierścionka z serotoniną do wyboru jest również wariant pokryty 18K różowym złotem.

Damskie pierścionki w uniwersalnym rozmiarze

Te pierścionki są w rozmiarze uniwersalnym, więc pasują na każdy palec. Koło pierścienia nie jest zamknięte, dzięki czemu można je lekko rozszerzać lub ściskać do uzyskania odpowiedniej szerokości.

Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, gdy chcemy komuś kupić pierścionek na prezent, a nie znamy jego rozmiaru palca. Gdy prezent ma być niespodzianką, to zdobycie informacji o rozmiarze palca do pierścionka bywa szalenie ciężkim zadaniem. W przypadku naszych pierścionków możesz je kupić w ciemno i mieć pewność, że będą pasować.