feliĉa molekulo to ozdoby nie tylko zachwycające wzornictwem, ale i jakością. Wykonane są z czystego srebra próby 925, wolnego od niklu. Polskiej produkcji! Wyróżniają je motywy wzorów chemicznych substancji związanych z dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Nie lada gratka dla każdego fana biologii, biochemii, medycyny, psychologii, ale i wszystkich innych, którzy potrafią docenić nieprzeciętne rzeczy i zjawiska.

srebrna biżuteria damska z motywami wzorów chemicznych

Jakość ponad wszystko!

Srebro próby 925 oznacza, że na 1000 g stopu przypada 925 g czystego srebra. Biżuteria feliĉa molekulo produkowana jest w polskim zakładzie o 25-letnim doświadczeniu i niezmąconej renomie. Kupując u nas, wspierasz polski i europejski przemysł, w zamian za co doświadczasz najwyższej jakości.

Szykowne opakowania

Nasze ozdoby dostarczane są w stylowych i eleganckich pudełeczkach z klapkami zamykanymi na magnes, które wyprodukowane zostały bez dodatków chemicznych, które mogłyby wpływać na matowienie biżuterii. Są przyjemne w dotyku, a ich powierzchnia imituje delikatną skórę. Szyk i należyta ochrona.

Pudełeczka są europejskiej produkcji i posiadają certyfikat FSC. Oznacza to, że materiały do ich produkcji pozyskiwane były w zgodzie z odpowiedzialną gospodarką leśną, bez szkód dla lasu.

Atuty feliĉa molekulo

  • oryginalne wzornictwo
  • wysokiej jakości srebro
  • brak niklu
  • polska produkcja w renomowanej fabryce
  • opakowania chroniące srebro
  • dbałość o środowisko

Ozdobione szczęściem

Spójrz tylko, jak olśniewająco wyglądają nasze klientki, ozdobione szczęściem!

Newsletter

Zapisz się do newslettera już teraz i nie przegap żadnej nowinki!

Dokonując zapisu akceptujesz naszą Politykę prywatności

Już tylko chwila...

Dzięki!