Wyświetlam wszystkie 4 wyników

Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki wiszące DNA

139,00169,00 z VAT
Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki wiszące Serotonina

139,00179,00 z VAT
Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki wiszące Estrogen

159,00199,00 z VAT
Czyste srebro
Żółte złoto 24K

Kolczyki wiszące Dopamina

139,00 z VAT

Wzory chemiczne na wiszących kolczykach

Jeżeli poszukujesz kolczyków wiszących, które odznaczają się niecodziennością połączoną z wyrafinowaniem i uniwersalnością, zerknij na naszą ofertę kolczyków ze wzorami chemicznymi. W szczególności, jeżeli chcesz, aby biżuteria, którą nosisz, nawiązywała do Twoich zainteresowań, a fascynuje cię nauka biologii, chemii lub psychologia.

Od teraz wiszące kolczyki w uchu mogą symbolizować szczęście, motywację, energię lub inną wartość, w zależności który model z naszej oferty wybierzesz.

Dlaczego kolczyki wiszące marki feliĉa molekulo?

To proste — nasza firma tworzy oryginalną biżuterię, która sprosta wymaganiom każdego, kto ją wybierze. Przykładamy największą uwagę do wykonania naszej biżuterii. Właśnie z tego powodu charakteryzujemy się najwyższą jakością oferowanych produktów. Nasze kolczyki wiszące na biglach angielskich poza precyzyjnością i dokładnością w wykonaniu charakteryzują się również oryginalnością i kreatywnością, dzięki czemu mogą wpaść w gusta osób o wyszukanych zainteresowaniach.

Do czego nawiązują kolczyki wiszące marki feliĉa molekulo? Nasze kolczyki wiszące przedstawiają wzory strukturalne różnych molekuł. Jednak dzięki swojemu niezwykłemu designowi prezentują się na uchu nie tylko unikatowo, ale także elegancko. Właśnie z tego powodu będą idealnym dodatkiem jednakowo na co dzień, ale również do stroju wieczorowego. Nasze kolczyki wiszące są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych — srebrnym oraz złotym — wedle twego uznania. Jeżeli jesteś osobą, która zmaga się z alergią na nikiel — nie musisz się obawiać, ponieważ nasze kolczyki są wykonane z czystego srebra, bez dodatku uczulającego niklu.

Molekularne kolczyki wiszące na prezent — czy to dobry pomysł?

Być może zainteresowały cię nasze kolczyki wiszące, jednak nie chcesz ich kupić dla siebie samej, a dla kogoś bliskiego. Jeżeli zastanawiasz się, czy zakup oferowanych przez nas kolczyków na prezent jest odpowiednim pomysłem, to rozwiejemy Twoje wątpliwości — oczywiście, że tak. Nasze kolczyki zachwycają nie tylko miłośników chemii czy biologii, ale także osoby kompletnie niezainteresowane tematem. Wszystko dzięki jedynemu w swoim rodzaju wyglądowi, który jest kreatywny i nawiązuje do doniosłych tematów, a także dzięki doskonałej jakości i gustownym pudełeczkom, w których wysyłamy naszą biżuterię. Jak widzisz, jest to prezent dla każdego, kto ma przekłute uszy.