Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/platne/serwer66548/public_html/mlkl_new/wp-content/plugins/flexible-coupons-pro/vendor_prefixed/wpdesk/wp-coupons-core/src/Coupons/Integration/Assets.php on line 103
Srebrna biżuteria ze wzorem kawa - molekulo

Ziarno kawy

Kawa, kawka, kawusia… Każdego dnia mała czarna podnosi miliony powiek i zachęca do działania, umilając poranek wybornym aromatem. Jak tu jej nie kochać? Nosząc naszyjnik z ziarnem kawy, możesz mieć symbol swojego ulubionego napoju zawsze blisko serca! Z kawową biżuterią możesz w elegancki sposób eksponować swoje zamiłowanie do kawy. Kto wie, być może biżuteria z kawą przyciągnie wzrok ciekawych rozmówców i sprowokuje przyjemną dyskusję na kawowych rytuałów?

Biżuteria z tej kolekcji ozdobiona jest realistycznym odlewem ziarenka kawy ze srebra 925, w rzeczywistym rozmiarze. Ziarenko zachwyca detalami. Przypomina pierwowzór nawet z bliska, w drobnych detalach!

Kawowy gadżet — prezent dla kawosza

Srebrna biżuteria z ziarenkiem kawy bez dwóch zdań zachwyci każdą amatorkę kawowego napoju. Zachwyci nie tylko estetyką i jakością wykonania, ale i ciekawą symboliką. Jeśli szukasz prezentu dla kawoholiczki, to jesteś w odpowiednim miejscu! Do wyboru masz naszyjniki z zawieszką lub łącznikiem, a także bransoletki na łańcuszku lub sznurku jubilerskim. Produkty są w wariancie srebrnym, ale i w wersjach pozłacanych dwoma warstwami 24K żółtego złota. Zapakowane są gustowne, ozdobne pudełeczko. Gotowe na prezent!

Nie znaleziono produktów Nie znaleziono produktów Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie