Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/platne/serwer66548/public_html/mlkl_new/wp-content/plugins/flexible-coupons-pro/vendor_prefixed/wpdesk/wp-coupons-core/src/Coupons/Integration/Assets.php on line 103
Srebrna biżuteria ze wzorem serotonina - molekulo

Srebrna biżuteria z serotoniną

Jeśli szukasz nietuzinkowego sposobu, by się wyróżnić z tłumu, to biżuteria ze wzorem serotoniny jest dla Ciebie! Naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki, wszystko wykonane z najwyższej jakości szlachetnych kruszców przyjaznych dla skóry. Jeśli interesuje Cię biżuteria na szczęście, to modele ze wzorem chemicznym molekuły szczęścia pasują idealnie! Teraz możesz nosić symbol tego ważnego związku chemicznego zawsze przy sobie.

Dzięki swojej elegancji i subtelności ta serotoninowa biżuteria pasuje do różnych stylów i okazji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących uzupełnić codzienną stylizację o nieco bardziej naukowy akcent lub dla tych, którzy szukają prezentu dla kogoś zainteresowanego chemią czy neurobiologią.

Co to jest serotonina?

Serotonina jest neuroprzekaźnikiem, który działając w mózgu, odpowiada za uczucie szczęścia, spełnienia i spokoju. Jej niedobór jest jedną z przyczyn depresji, dlatego nie chcemy, by jej nam zabrakło. U nas serotonina jest na wyciągnięcie ręki! Serotoninę znamy też pod nazwami: hormon szczęścia, molekuła szczęścia, cząsteczka szczęścia. Sprawdź naszą biżuterię ze wzorem strukturalnym serotoniny.

Wzór serotoniny

Poniżej wzór strukturalny serotoniny:

serotonina - wzór strukturalny i chemiczny

Wzór chemiczny serotoniny umieszczony jest na każdym z projektów, co czyni tę biżuterię nie tylko piękną, ale również naukowo interesującą.

Serotonina bez recepty? Tylko w biżuterii!

Szukając sposobów na zdobycie większej ilości serotoniny, powinnaś skupić się na dbaniu o jakość swojego życia. O aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, zdrowe relacje z ludźmi i regularną radość z drobnych przyjemności. Biżuteria ze wzorem serotoniny może być jedną z takich przyziemnych przyjemności, które symbolicznie zbliżą Cię do osiągnięcia pełni szczęścia.

Nie znaleziono produktów Nie znaleziono produktów Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie