Wyświetlam wszystkie 7 wyników

Srebrna biżuteria z serotoniną

Jeśli szukasz nietuzinkowego sposobu, by się wyróżnić z tłumu, to biżuteria ze wzorem serotoniny jest dla Ciebie! Naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki, wszystko wykonane z najwyższej jakości szlachetnych kruszców przyjaznych dla skóry. Jeśli interesuje Cię biżuteria na szczęście, to modele ze wzorem chemicznym molekuły szczęścia powinny pasować idealnie!

Co to jest serotonina?

Serotonina jest neuroprzekaźnikiem, który działając w mózgu, odpowiada za uczucie szczęścia, spełnienia i spokoju. Jej niedobór jest jedną z przyczyn depresji, dlatego nie chcemy, by jej nam zabrakło. U nas serotonina jest na wyciągnięcie ręki! Serotoninę znamy też pod nazwami: hormon szczęścia, molekuła szczęścia, cząsteczka szczęścia. Sprawdź naszą biżuterię ze wzorem strukturalnym serotoniny.

Wzór serotoniny

Poniżej wzór strukturalny serotoniny:

serotonina - wzór strukturalny i chemiczny

Serotonina bez recepty? Tylko w biżuterii!

Szukając sposobów na zdobycie większej ilości serotoniny, powinnaś skupić się na dbaniu o jakość swojego życia. O aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, zdrowe relacje z ludźmi i regularną radość z drobnych przyjemności. Biżuteria ze wzorem serotoniny może być jedną z takich przyziemnych przyjemności, które symbolicznie zbliżą Cię do osiągnięcia pełni szczęścia.