Wyświetlam wszystkie 4 wyników

Bransoletka Ziarno kawy

119,00149,00 z VAT

Srebrna bransoletka łańcuszkowa z ziarnem kawy, z dodatkową przedłużką.

Wybierz pokrycie srebra:

Naszyjnik z zawieszką Ziarno kawy

139,00 z VAT

Srebrny łańcuszek z zawieszką w kształcie ziarna kawy.

Wybierz pokrycie srebra:

Bransoletka sznurkowa Ziarno kawy

129,00159,00 z VAT

Srebrna bransoletka sznurkowa z ziarnem kawy, z dodatkową przedłużką.

Wybierz pokrycie srebra:

Naszyjnik z łącznikiem Ziarno kawy

139,00159,00 z VAT

Dwuczęściowy, srebrny łańcuszek z łącznikiem ziarenko kawy.

Wybierz pokrycie srebra:

Ziarno kawy

Kawa, kawka, kawusia… Każdego dnia mała czarna podnosi miliony powiek i zachęca do działania, umilając poranek wybornym aromatem. Jak tu jej nie kochać? Nosząc naszyjnik z ziarnem kawy, możesz mieć symbol swojego ulubionego napoju zawsze blisko serca! Z kawową biżuterią możesz w elegancki sposób eksponować swoje zamiłowanie do kawy. Kto wie, być może biżuteria z kawą przyciągnie wzrok ciekawych rozmówców i sprowokuje przyjemną dyskusję na kawowych rytuałów?

Biżuteria z tej kolekcji ozdobiona jest realistycznym odlewem ziarenka kawy ze srebra 925, w rzeczywistym rozmiarze. Ziarenko zachwyca detalami. Przypomina pierwowzór nawet z bliska, w drobnych detalach!

Kawowy gadżet — prezent dla kawosza

Srebrna biżuteria z ziarenkiem kawy bez dwóch zdań zachwyci każdą amatorkę kawowego napoju. Zachwyci nie tylko estetyką i jakością wykonania, ale i ciekawą symboliką. Jeśli szukasz prezentu dla kawoholiczki, to jesteś w odpowiednim miejscu! Do wyboru masz naszyjniki z zawieszką lub łącznikiem, a także bransoletki na łańcuszku lub sznurku jubilerskim. Produkty są w wariancie srebrnym, ale i w wersjach pozłacanych dwoma warstwami 24K żółtego złota. Zapakowane są gustowne, ozdobne pudełeczko. Gotowe na prezent!